KURSSIKALENTERI

KURSSIT


OLE YHTEYDESSÄ TYÖNTEKIJÖIHIMME SAADAKSESI TIETÄÄ ENEMMÄN TÄMÄN HETKISISTÄ KURSSEISTA!
TAI PYYTÄÄKSESI KURSSIA SEURAKUNTAASI.

Jos olet järjestämässä kurssia seurakunnassasi, ilmoita siitä meille ojanen.minna.k[at]gmail.com ja lisäämme kurssisi tähän kalenteriin.

Lyhytkurssit syksy 2019

Kerava 25-27.10 ja 8.-9.11.
Sauli Ruottu (044 988 7114 | sauli.ruottu(at)gmail.com)

XEE+ syksy 2019

Lahti 19.9.-12.12.
Jetro Ojanen (040 095 2702 | jetro.ojanen(at)gmail.com)

Espoo, johtajien kurssi 19.9.-12.12.
Toni Linjama (040 416 5183 | toni.linjama(at)xee.fi)

Kajaani 14.9.-7.12.
Matti Juntunen (040 732 1046 | matti-juntunen(at)live.fi)

Helsinki / Orimattila 15.9.-15.12.
Aleksi Rinne (040 841 7711 | rehtori(at)krkoulu.com)

XEE+ suunnitteilla syksylle 2019

Jyväskylä
Okko Kiiski (040 135 3707 | okkokiiski(at)hotmail.com)

Helsinki Verkosto-seurakunta
Jari Sippola (041 537 5580 | jari.sippola(at)xee.fi)

XEE+ suunnitteilla keväälle 2020

Helsinki Verkosto-seurakunta
Jari Sippola (041 537 5580 | jari.sippola(at)xee.fi)

Riihimäki, johtajien kurssi 28.1.-28.4.
Toni Linjama (040 416 5183 | toni.linjama(at)xee.fi)

Iitti, Perheniemen evankelinen opisto, helmi-toukokuu (ajankohta tarkentuu)
Toni Linjama (040 416 5183 | toni.linjama(at)xee.fi)